kwiecień

02czwartek

18:00akcjeBring Your Own Beamer

Bring Your Own Beamer (BYOB) to cykl nieformalnych wystaw, podczas których ekspozycję budują artyści korzystając z projektorów. Ideę tych spotkań stworzył Rafaël Rozendaal, natomiast pierwszy BYOB odbył się w 2010 w Berlinie.

W Warszawie, przyjmą nas otwarte, industrialne przestrzenie nowego Snu Pszczoły. Jeśli masz projektor i wiesz, co chcesz zaprezentować innym, zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Podczas wystawy panuje wszelka dowolność co do treści i formy wyświetlanych prac – jedynym warunkiem jest możliwość prezentacji za pomocą projektora. Film, animacja, interaktywne instalacje, fotografia, malarstwo, a nawet wiersze – wyświetlimy wszystko.Podczas wydarzenia przygotowana zostanie otwarta scena VJ gdzie każdy będzie mógł się podłączyć i zaświecić na dużym ekranie.

Nie rozmyślaj więcej i wpadnij poświecić razem z nami.

Nie posiadasz projektora, a chciałbyś/chciałabyś się przyłączyć? Pisz śmiało! – pomożemy.

✉ Zachęcamy do wcześniejszego potwierdzania swojej obecności. Ślijcie maile na adres igraszka.vj@gmail.com ☺
(Zwłaszcza osoby mające specjalne wymagania techniczne)

Imprezę od strony technicznj wspiera Vidmo Group.

Wejście dla artystów za free + piwko
Wejście dla zwiedzających 10PLN

Podczas spotkania o odpowiedni nastrój muzyczny zadba Avtomat.

Avtomat kojarzy się głównie ze swoim projektem solowym o tej samej nazwie, w ramach którego obecnie zajmuje się wskrzeszaniem zapomnianych wschodnich pieśni ludowych z pomocą wokalistek śpiewających białym głosem oraz nowoczesnej, basowej elektroniki. W klubie zmienia się jednak w bezlitosnego muzycznego selekcjonera, a jego ponad siedmioletnie doświadczenie za gramofonami przekłada się na eklektyczną selekcję najlepszego, co oferuje dzisiejsza scena elektroniczna. Specyficzna odmiana tanecznej miksologii Avtomata ma korzenie w muzyce bass, grime, 2-step, garage czy UK-dubstep, ale zgodnie z postanowieniem, że każdy jego set powinien być przygodą, przetyka on te brzmienia gęsto eleganckim brzmieniem minimalu, klasycznym electro, chillwave i skandynawskimi zimnymi falami. Zdarza się, że zapuszcza się w rejony tak odległe stylistycznie i geograficznie jak kuduro, a nawet daje dojść do głosu raperom. Cała ta ekwilibrystyka ma jednak jedną cechę wspólną – trudno przy niej nie uskuteczniać własnej gimnastyki na parkiecie, co, jak wiemy, jest zdrowe i pożyteczne.

Do posłuchania: 
http://www.facebook.com/AvtomatMusic
http://www.mixcloud.com/Avtomat/

Przydatne linki:
http://www.byobworldwide.com/
http://vidmo.com.pl/

znajdziesz nas również:

facebook
blog

grafika: minami

kodowanie: pixeye